2008/371
En samling på ca. 55 legetøjsbiler, bestående af 12 Corci Toys, 10 Dinky Toys, 22 MatchBox, 2 Kirk samt 9 diverse andre. 1960–70'erne. (55)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser, mærker og defekter. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud