2017/589
Fernandez Arman (f. Nice 1928, d. New York 2005)
To udstillingsplakater én fra Louisiana 1969. Usign. Litografiske og offset i farver. Bladstørrelser 70×50 og 85×62. Uindrammet. (2)
Moderne kunst og design, 21. april 2020
Vurdering
Hammerslag