2017/​589

Fernandez Arman (f. Nice 1928, d. New York 2005)

To udstillingsplakater én fra Louisiana 1969. Usign. Litografiske og offset i farver. Bladstørrelser 70×50 og 85×62. Uindrammet. (2)

Moderne kunst og design, 21. april 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag