11950/​45

Gyde Petersen

Parti fra Dyrehaven. Sign. Gyde Petersen, 33. Olie på lærred. Lysmål 72×51.

Kunst, antikviteter & design (udskudt), 19. december 2019

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK