866/945
Uffe Christoffersen (f. Hellerup 1947)
Tiger. Sign. på bagsiden Uffe Christoffersen 2011. Olie på lærred. 81×100.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag