866/886
Søren Hagen (f. København 1957)
“4th of July”, 2007–08. Sign. Hagen. Akryl og olie på lærred. 80×160. Uindrammet.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag