2438/899
Art Deco cafébord med stel af jern og plade af bakelit. Udført og mærket for Louis Vuitton. 1930'erne. H. 71,5. Diam. 50.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Rust.
Fra
i
Vurdering
1051235 | ||
283030 |