2434/​1319

Louis Vuitton

“Reade” taske af lyst monogram Vernis lakeret læder med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et åbent rum med en indvendig lynlås lomme og gråt stof for. H. 19 x B. 26 x D. 11 cm. 2005.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage på monogram vernis læder, herunder mærker, ridser og enkelte huller. Slitage på læderhanke. Nogle pletter på indvendige for, primært i bund. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 21. august 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

600 DKK