12114/226
Jørgen Hansen (f. Millinge, Fåborg 1862, d. Boldesager, Esbjerg 1937)
Parti fra Nordafrika med mand ridende på æsel ved en byport. Sign. monogram. Olie på lærred monteret på plade. 24×34.
Behov for rensning.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud