2033/​284

Dodge, Ford, Pontiac Firebird, Chrysler, Buick, Chevrolet, Jaguar, Chevrolet Corvette, VW Carmann-Ghia, Porche, Aston Martin, Mercedes Benz m.fl. 20 modelbiler af metal og plast. Mrk. Burago, Maisto, ERTL, Hotwheels m.fl. Skala 1:18. L. 20–30. (20)

Proveniens: Dansk privatsamling.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mindre defekter og mangler kan forekomme.

Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag