2022/652
Sven Havsteen-Mikkelsen (f. Argentina 1912, d. Ærøskøbing 1999)
To landskaber. Sign. S. Havsteen 65 og 79, 5/200 og 40/90. Litografier i farver. Bladstørrelse 53×72 og 56×76. (2)
Papiret er gulnet.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag