835/657
Ubekendt maler, 20. årh.
Kustlandskap. Sign. Johs. Wilhelm. Oljemålning på duk. 70×100 cm.
Kunstner rettet 25.08.2008.
Malerier, 27. august 2008
Vurdering
Hammerslag