12014/202
Bordlampe af blanc de chine porcelæn. Art Deco stil, 20. årh.s sidste halvdel. H. 65.
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag