12014/​202 Bordlampe af blanc de chine porcelæn. Art Deco stil, 20. årh.s sidste halvdel. H. 65.

Be­skriv­el­se

Bordlampe af blanc de chine porcelæn. Art Deco stil, 20. årh.s sidste halvdel. H. 65.

Sælger oplyser

Almindelig brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag