2034/285
Alexander Koester efter, 20. årh.
Landskab med ænder i en sø. Sign. monogram 1921. Olie på lærred. 30×44.
Behov for rensning. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag