12250/165
Henning Køie (f. 1913, d. 1997)
Havneparti fra Mosebacke, Stockholm 1958. Sign. Henning Køie. Akvarel på papir. 33×39. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 15. december 2022
Vurdering
Hammerslag