2002/110
Biblioteksstige af mahogni, trin beklædt med guldtrykt læder. England. 20. årh. H. 114.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud