2414/959
Standerlampe af sortlakeret metal med skærm af plisseret akryl. Udført hos Le KLint. H. 158.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Gulnet skærm. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag