2414/​959

Flemming Agger

Standerlampe af sortlakeret metal med skærm af plisseret akryl. Udført hos Le KLint. H. 158.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Gulnet skærm. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 2. april 2024

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.200 DKK

1.200 DKK