12142/​226

Fire håndlister af rustfrit stål med afrundede ender til vægmontering. 2 á L. 116 samt 2 á L. 130. (4)

Proveniens: Hidrørende fra Viborg Teater.

Sælger oplyser

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag