12142/226
Fire håndlister af rustfrit stål med afrundede ender til vægmontering. 2 á L. 116 samt 2 á L. 130. (4)
Proveniens: Hidrørende fra Viborg Teater.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag