2005/874
Et par lænestole med stel af formbøjet bambus, rattan og forkromet metal. Udført og mærket med skilt hos IKEA, Sverige. (2)
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 28. januar 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|