2124/7510
Jesper Knudsen (f. 1964)
“Pedago de mim” (Et stykke af mig). Sign. Jesper K, 2004 samt på bagsiden Jesper Knudsen, 2004. Olie på lærred. 180×80. Uindrammet.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag