2438/​301

To saucekander af sølv. Udført hos Cohr 20. årh. midte. L. 21. Samlet vægt ca. 630 g. H. max. 14. (2)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK

13 bud

203495 2.200 DKK
891280 2.100 DKK
1139403 (Autobud) 2.000 DKK
891280 2.000 DKK
1139403 1.850 DKK
872106 1.800 DKK
899542 (Autobud) 1.750 DKK
872106 1.750 DKK
899542 (Autobud) 1.700 DKK
872106 1.650 DKK
899542 (Autobud) 1.600 DKK
1083952 1.550 DKK
899542 1.500 DKK