2438/301
To saucekander af sølv. Udført hos Cohr 20. årh. midte. L. 21. Samlet vægt ca. 630 g. H. max. 14. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud