2248/405
Italiensk Louis XVI konsol af forgyldt og bemalet træ; marmoreret plade. Ca. 1780. H. 80. B. 79. D. 39.
Brugsslitage. Mindre afslag. Patina.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. november 2022
Vurdering
Hammerslag
16 bud