12038/104
Gunnar Bundgaard (f. Aalborg 1920, d. 2005)
Strandparti. Sign. G. Bundgaard. Olie på lærred. 50×57.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag