1247/1729
Svensk niveleringsapperat af messing på tilhørende stand af bejdset træ. Stemplet Fr. J. Berg Stokholm. 20. årh.s. begyndelse. L. 42.
Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 22. november 2012
Vurdering
Hammerslag