2427/635
Sergei Sviatchenko (f. Kharkov, Ukraine 1952)
“Heritage of landscapes characters”. Sign. Sergei Sviatchenko med titel på bagsiden. Olie på lærred. 60×50. Uindrammet.
Vurdering
903366 |