Leif Sylvester (f. København 1940)
“A Glimpse of Humanity”, 2011. Sign. Elephant Parade 2011, 84/125. Polykrom bemaling på glasfiber. Udført for The Elephant Parade. H. 29.
Certifikat medfølger.
Overflade ridser og mærker.
860935 | ||
1063458 | ||
823269 | ||
998129 (Autobud) | ||
823269 | ||
998129 (Autobud) | ||
823269 | ||
998129 | ||
296282 |