2413/9003
Et par Empire stager af forgyldt bronze, hver med runde stammer prydet med bladværk, på en rund hvælvet base. C. 1815. H. 30. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag