12141/​216

Engelsk teodolit af messing, stemplet Cooke Troughton & Simms York, No. 51782. 20 årh. H. 20. L. 25,5 cm.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

750 DKK

11 bud

750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK
(Autobud) 550 DKK
500 DKK
(Autobud) 480 DKK
460 DKK
440 DKK
420 DKK
400 DKK