12141/216
Engelsk teodolit af messing, stemplet Cooke Troughton & Simms York, No. 51782. 20 årh. H. 20. L. 25,5 cm.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud