2044/53
Koreansk kiste af elmetræ med beslag af jern. 19. årh.s slutning. H. 70. B. 85. D. 41.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Senere stand.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag