2445/​39

Eugène Louis Lequesne (f. 1815, d. 1887)

Dansende faun. Patineret bronze. På basen bronzestøberstemplet Susse Fres. Paris. H. 29 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Dette emne er udgået