12124/120
Axel Søeborg (f. Viborg 1872, d. Silkeborg 1939)
På enspændervogn gennem skoven. Sign. monogram. Olie på lærred. Lysmål 48×48. Rammemål 57×57. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag