2414/2100
Lommeur af 14 kt. guld med støvkapsel af metal. Ref. 128975. Mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 32 mm. Forgyldt kæde medfølger. Vægt ca. 25 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler glas. Timeviser knækket.
Armbåndsure, 3. april 2024
Vurdering
Hammerslag