2441/​272

To Heiberg lamper af hvidligt opaline glas, facetterede og med monteringer af messing. 19./20. årh. H. eksl. fatning 58,5×62. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Undersøgt med monteringer uden garanti for skjulte fejl.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?