12008/137
Et par næstvedstager af messing, balusterformet stamme på rundt fodstykke. 18. årh. H. 14 cm. Fod Diam. 10,5. (2)
Fremstår med lettere alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag