12141/72
Christian Benjamin Olsen (f. Odense 1873, d. Frederiksberg 1935)
“Marine ud for Lynæs”. Sign. Chr. Benjamin Olsen 1916. Olie på lærred. 19×29. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud