1408/4720
Tysk besættelse af Estland. Lokaludgave, Elwa. 1941. 2 K. gulgrøn. Håndovertryk “Eesti Post”. Stemplet. Michel: EURO 200. Signeret Krischke BPP [ 2 ] [ ⊙ ]
Frimærker, 23. februar 2014
Vurdering
Hammerslag