12141/122
Tre cirkulære plaketter af bisquit. Royal Copenhagen. 19. årh. Diam. 28,5 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. En plakette med kantafslag.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag