2439/​9083

Hermès

Bælte af sort og orange læder prydet med sølvfarvet H spænde. B. 3 cm. Justerbar L. ca. 92–105 cm. 2012.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Spænde fremstår med nogle ridser. Der er skudt et ekstra hul i bæltestrop, som gør at man ikke kan læse størrelsen (antageligt str. 90). Alle mål er cirkamål.

I Lyngby
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

982985 1.150 DKK
1058707 1.100 DKK
1035512 1.050 DKK
1162667 1.000 DKK