2312/​834

Leopold Scheiring (f. 1884, d. 1927)

“Motiv aus dem Kaisertal”. Sign. L. Scheiring. Olie på malerplade. 39×26.

Moderne kunst og design, 21. marts 2023

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK