2312/834
Leopold Scheiring (f. 1884, d. 1927)
“Motiv aus dem Kaisertal”. Sign. L. Scheiring. Olie på malerplade. 39×26.
Moderne kunst og design, 21. marts 2023
Vurdering
Hammerslag