2203/741
Standerlampe af messing med tre lysarme på trepasfod. 1950–60'erne. Top med afskruelig del for montering af skærm. H. 157.5
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
16 bud