2006/549
Kjeld Ulrich (f. Odense 1942, d. 2023)
Komposition. Sign. Kjeld Ulrich, 3/50. Litografi i farver. Lysmål 57×45.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 4. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud