J. F. Willumsen (f. København 1863, d. Cannes 1958)
“Roald Amundsen og hans 4 fæller paa Sydpolen 14–17 december 1911”. Sign. JFW 1912. Stemplet Th. Ström & comp. Plakette af messing. 15×17.
Intet at bemærke. Patina.