2427/70
Ubekendt maler, 19. årh.
Tre kakaduer i grønlige omgivelser. Utydelig signeret. Olie på lærred. 80×60.
Krakeleringer. Afskalninger. Lærredet er dubleret.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
1055277 (Autobud) | ||
836355 | ||
1055277 (Autobud) | ||
836355 | ||
1055277 (Autobud) | ||
836355 | ||
1055277 (Autobud) | ||
836355 | ||
1055277 (Autobud) | ||
855589 | ||
1055277 (Autobud) | ||
855589 | ||
1055277 |