2438/575
CB Hoyo (f. Havana 1995)
“Do Whatever The Fuck Makes You Happy”, 2023. Sign. CB Hoyo, 506/560. Litografi i farver. Bladstørrelse 48×33. Uindrammet.
Fra
i
Vurdering
1058707 |