2439/​23

Engelsk partner's desk af mahogni, plade med grønt gyldentrykt læder, sarg med tre skuffer i hver lang side, firsidede ben med spolehjul af messing. 19. årh.s midte. H. 75. L. 142. B. 82.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Falmet.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?