2109/919
Bertil Sjöberg (f. Malmö 1914, d. 1999)
“Synsoplevelsen”, 1996. Sign. Sjöberg, 96. Olie på lærred. 46×55.
Lærred bør strammes op.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud