2039/834
Dansk design
Loftslampe med stel og montering af forniklet metal og skærm af opalglas. 1930'erne. H. 44.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|