2439/1601
Ovalt engelsk bord af mahogni med trepas fodstykke, plade med høj kant. 19. årh. H. 78. B. 94. D. 63.
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Falmet. Brugsslitage. Mærker på pladen.
Vurdering
Hammerslag
24 bud