2427/22
Robert Panitzsch (f. Mecklenborg 1879, d. København 1949)
Stueinteriør med en rygvendt pige. Sign. Robert Pan 31. Olie på lærred. 41×51.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
836355 | ||
873515 | ||
836355 | ||
873515 | ||
836355 | ||
1139937 (Autobud) | ||
836355 | ||
1139937 (Autobud) | ||
836355 | ||
1139937 (Autobud) | ||
873515 | ||
1139937 (Autobud) | ||
836355 | ||
1139937 (Autobud) | ||
836355 | ||
1139937 |