2426/872
Dansk design
Justérbar Art deco standerlampe af forniklet metal med skærm af opalglas. 1930'erne. H. 115–168.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering