2426/​872

Dansk design

Justérbar Art deco standerlampe af forniklet metal med skærm af opalglas. 1930'erne. H. 115–168.

Stand

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

4.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?